Možnosti doručenia tovaru

  • Kuriér UPS/GLS – doručenie zásielky nasledujúci pracovný deň po podaní zásielky. Ak si zvolíte tento typ dopravy, mali by ste sa v čase doručenia zdržiavať na adrese, ktorú ste uviedli v objednávke (je to najvhodnejší spôsob dopravy v prípade, ak si želáte doručiť zásielku do práce). V prípade, ak Vás nezastihne kuriér na dodacej adrese, bude Vás telefonicky kontaktovať a dohodne sa s Vami na ďalšom postupe.
  • Osobný odber– osobný odber je možný iba po vytvorení objednávky v našom e-shope. Po prijatí objednávku spracujeme, pripravíme tovar a odošleme Vám e-mailovú notifikáciu o možnosti prevzatia Vašej objednávky. Tovar si následne môžete prevziať od pondelka do piatku v čase od 8:00 do 16:00 na adrese Beztech s.r.o., Slnečná 460, 900 42 Miloslavov

 Zásielka s tovarom obsahuje daňový doklad, návod na používanie výrobku, záručný list (pokiaľ je súčasťou tovaru) a prípadné certifikáty.

Spôsoby platby za tovar

V internetovom obchode BezÚrazu.sk môžete za tovar zaplatiť viacerými spôsobmi.

  • Dobierka – kupujúci za tovar zaplatí pri prevzatí tovaru kuriérovi spoločnosti UPS. U kuriéra UPS je možné platiť v hotovosti alebo platobnou kartou.
  • Platba prevodom na účet – kupujúci zrealizuje platbu bankovým prevodom na účet predávajúceho. Pokyny pre platbu vrátane variabilného symbolu a čísla účtu poskytne predávajúci kupujúcemu po odoslaní objednávky.
  • On-line platba – kupujúci uhradí platbu za tovar prostredníctvom internetového platobného systému Trustpay, ktorý podporuje online platby od nasledujúcich bánk: Tatra Banka, Slovenská sporiteľňa, VÚB, ČSOB, UniCredit Bank, Volskbank, OTP banka, Poštová banka, Prima Banka a mBank. Pre úspešné zrealizovanie platby je potrebné mať založený účet v niektorej z uvedených bánk a k nemu aktivovanú službu internet banking. V prípade, že sa banka kupujúceho v zozname nenachádza, systém poskytne kupujúcemu údaje k bankovému prevodu.
  • Platba kartou on-line – platba kreditnou alebo debetnou kartou VISA, VISA Electron a MasterCard. Týmto spôsobom je možné platiť bez ohľadu na to, ktorá banka kartu vydala. Funguje podobne ako internet banking, no namiesto čísla účtu je potrebné zadať údaje o platobnej karte. Zadávanie týchto informácií prebieha na zabezpečenej stránke platobného systému Trustpay.
  • Hotovosť – platba v hotovosti je možná len pri osobnom odbere na adrese Beztech s.r.o., Slnečná 460, 900 42 Miloslavov

V súlade s čl. 9. všeobecných obchodných podmienok si k cene objednaného tovaru účtujeme  poplatok 4,50 €, v ktorom je zahrnutá doprava kuriérom a balné. Pri objednávkach nad 60 € je doprava zdarma, netýka sa však hasiacich prístrojov a skriniek na hasiace prístroje, tieto ceny uvádzame nižšie v tabuľke. Všetky uvedené ceny platia pre Slovenskú republiku.

 
Dôležité upozornenie:
 

Internetový obchod BezUrazu.sk nezodpovedá za:

  • nedoručenie zásielky z dôvodu nesprávne zadaných kontaktných údajov v kontaktnom formulári, resp. nesprávne zadaných fakturačných údajov (nesprávne zadanou adresou prijímateľa zásielky)
  • oneskorenie, alebo nedoručenie tovaru z dôvodu vyššej moci