O nás

Petra
Správa eshopu

Jaroslav
Obchodný manažér

Od roku 1992 pracujeme a žijeme bezpečnosťou, v súčasnosti už našim klientom dokážeme ponúknuť širokú paletu kvalitných služieb a produktov zameraných na ochranu zdravia pri práci.

Počas dlhoročnej praxe sme sa presvedčili o tom, že čím viac vecí pomôžeme riešiť našim klientom, tým sú spokojnejší, pretože majú viac času venovať sa svojej hlavnej činnosti, ktorá im prináša zisk a tiež radosť z dobre vykonanej práce, ktorá ich baví.

Prinášame preto ďalšiu možnosť ako ušetriť čas a peniaze, tentokrát pri kúpe produktov, ktoré pomáhajú predchádzať úrazom alebo minimalizovať ich následky na zdravie. Vďaka bohatým skúsenostiam vyberáme len výrobky s overenými vlastnosťami, ktoré nielen ochránia, ale majú aj ďalšie pozitíva, ako sú napríklad dobrá ergonómia a dizajn.

Keďže úrazy nečíhajú len v práci, postupne budeme našu ponuku obohacovať o ďalší sortiment, ktorý spraví bezpečným aj vaše hobby, šport, či iné obľúbené aktivity.

Tím skúsených expertov už teraz vyhľadáva tie najlepšie produkty, ktoré umožnia, aby ste si užívali svoju prácu aj voľný čas BEZ ÚRAZU.